Hotmail.com.tr Msn Aç Kaydol

Facebook’un çıkmasıyla birlikte MSN’in tahtı dama atıldı ancak sektörel firmalar ve bireysel firmalar tarafından kullanılmaya devam ediliyor. Eğer sizler MSN’e yeni kayıt oluyorsanız MSN kaydolma linki ve yapmanız gereken adımları bu yazımızda paylaşıyoruz.

 

Öncelikle MSN’e kayıt olmak için BURAYI tıklayınız.

Hotmail.com.tr Msn Aç Kaydol

Kendinize bir Windows live ID belirlemeniz yani kullanıcı adı belirlemeniz gerekiyor. Bu adınız olabilir, sevdiğiniz bir söz olabilir, herhangi istediğiniz bir şekilde doldurabilirsiniz bu kısmı.

Ardından kendinize ait bir parola oluşturmanız gerekiyor. Bu parolada rakamlar, harfler ve değişik karakterler ( !^+%^&/) gibi kullanırsanız şifrenizin kolay erişilmemesi açısından yardımcı olur.

Cep telefonu numaranızı yazın. Başında sıfır ( 0 ) olmadan yazmanız gerekiyor.

Diğer kısımlarda ise adınız, soyadınız, ülke ve cinsiyet bilgileriniz, doğum tarihiniz kısımlarını doldurmanız gerekiyor. Bu kısımları doğru bir şekilde doldurmanız çok önemlidir. Şifrenizi unuttuğunuzda yada msn adresinizin şifresi kırıldığında buradaki bilgilerden yardım alarak msn adresinizi kurtarabilirsiniz.

Son olarak güvenlik kodunu giril Kabul Ediyorum’a  tıklıyorsunuz ve MSN hesabınız açılıyor.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>