Güzel Vücuda Nasıl Sahip Olunur?

Güzel bir vücuda sahip olabilmek her bayanın ideal arzuları arasında yer alıyor. Bunu başarmada uygulanan çeşitli pek çok yöntem vardır. Uzmanların vücudu güzelleştirmek ve sorunları gidermek, aynı zamanda da sağlıklı bir vücut için yapılması gerekenler hakkında önemli tavsiyelerde bulundular. 

 

Boks

Adriana Lima’nın mükemmel vücudunun sırrı boks ringlerinde saklı… Hatta Lima, haftada üç kere ringe çıkarak temel boks hareketleriyle hamilelikte aldığı kiloları da kolayca üzerinden attığını söylüyor.

AğırlıkGüzel Vücuda Nasıl Sahip Olunur?

Chanel Iman vücudunu sıkılaştırmakta zorlanıyor. Bu nedenle düzenli olarak proteinli içecekler içiyor ve haftada üç kere ağırlık çalışıyor. Ağırlık kaldırmak sandığınız gibi sizi şişirmez, kontrol altında yapılan ağırlık çalışmaları kaslarınızı şekillendirerek vücudunuzun sıkılaşmasını sağlar.

Pilates

Lily Aldridge, vücudunu baştan ayağa şekillendirmek için düzenli olarak pilates yapıyor. Pilatesin gerçekten de vücudunuz istediği şekle ulaşmasını sağladığını ve bununla kalmayıp her egzersizden sonra masaj yaptırmışçasına rahatlattığını söylüyor.

Yürüyüş bandı

Melekler o kadar yoğun ki bazen spor salonuna gitmeye vakit bulamıyorlar. Candice Swanepoel bu problemi evine yürüyüş bandı alarak çözmüş. Her akşam bantta yürüyerek vücudunun fit kalmasını sağlıyor. Siz de yoğun çalışıyor ve spor yapmaya vakit bulamadığınızı düşünüyorsanız hemen bir yürüyüş bandı edinebilirsiniz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>