hastalara güzel sözler - hastalara geçmiş olsun mesajları - hastalara geçmiş olsun sözleri - hastalara geçmiş olsun mesajı - hastalara söylenecek güzel sözler

Hastalara Güzel Sözler

Hastalıklar Alsın başını Gitsin, Hastalığın Bir An önce geçmiş Olsun Canım benim Seni Seviyoruz.

geçmiş Olsun Arkadaşım Dualarım Seninle Umarım hemen Ayağa Kalkarsın.

Güçlü Olmalısınki Ayakta Durabilesin Sabırlı Olmalısın Şifayı buLmalısın, Geçmiş Olsun Diyip Arkana Bakmamalısın!

Dostum haberini aldığımda çok üzüldüm her zaman yanındayım bunu unutma geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.

Hastalık Nedir Ki Yürekte Sevgi Olunca Hersey Atlatılır Yürek Sevgiyle Doluysa Bende Kainata Sığmayan Sevgi Dolu Yüreğimi Sana Gönderiyorum... Gecmis Olsun

Dağlar Senin Kadar Cesur Ve Senin Kadar Dayanıklı Olamaz. Inanıyoruzki En Kısa Zamanda Rahatsızlığını Yeneceğine, Ve O Eski Güçlü Ve Sevecen Halini Görmeye. Acil şifalar Diliyoruz..

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun

Geçmiş olsun bir tanem bu günlerde geçecek biz yine birlikte olacağız sadece inan güven günlerin geçeceğini bil hayatında

Hayata Hastayken biLe gülüceksinki Bu Hastalıkta Geçmiş Olsun Sen Hep Bizim yanımızda Olcaksınki Hastalıkalr Bizden Uzak Olucak Geçmiş Olsun!

Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramızda olman dileğiyle…

Kalbimiz Seninle , Bir An önce Gozlerindeki ışıltının Tekrar Güneşi Kıskandıracak Parlaklıkta Olacağına Inanıyoruz. Geçmiş Olsun ...

Biz Arkadaşımızı Sevgilimizin Sadece iyi Günda Yanında Olmayız Kötü Günündede Arkasaındayız! Geçmiş Olsun...

Umarım iyisindir canım arkadaşım dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güzel olacak geçmiş olsun.

Kalbimiz seninle , bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. geçmiş olsun …

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin.

Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.forumdas.net

Geçmiş Olsun Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz

Hayatın oyunudur bazen hastalık, bazen kaza, bazen de aşk acısı hepsini unutmak amacıyla yaşıyoruz bu hayatı geçmiş olsun canım

Kimse benim samimiyetimi sana gösteremez hiç bir acı benim kadar kolay geçirmeyecek yaralarını ama yinede geçmiş olsun acını paylaşıyorum..

Karan Günler Bitecek Rengarenk Günler Bizim için Gelicek DuaLarimda ismin Sanadır Sadece geçmiş Olsun Dileklerim...

Günler Geçti Seni Görmeyeli Belki De Aylar özledik Sensiz Eksik Geçti Günlerimiz Dikkat Et Kendine Bir Daha Birakma Yalniz Bizi.