insanı korkutan sözler - sevgiliyi korkutan sözler - karşındakini korkutan sözler - çok korkutan sözler - adamı korkutan sözler

Hayatım enkaz altında kalmış artık kalbim can çekişiyor amansızca, ürperiyorum yaşadıkça kaçıyorum yalan olan herşeyden güvenemiyorum hayata kaçıyorum daima..

initihar amaçlarımı başarmak istiyorum sonunda artık ürpertici geliyor bana bu hayat artık son veda bu hayata korkuyla bitiriyorum yaşamı sonunda..

Korku ile başladı hayatım karamsarlıklarla doldu anılarım şimdi ürperiyorum insanlardan güvensiz geleceğime adım adım gidiyorum yalnız başıma..

Çığlıklarım içimde saklı, korkularımı karanlıklara attım sadece ürperiyorum mutsuz geleceğimi görüyorum ve yine korkuları sırtlıyorum kalbimle..

Yalan bir aşkı yaşamışım kalbimde boşuna, karamsar duygularla besledim dünyamı her seferinde, şimdi korkuyla adım atıyorum geleceğe ürperiyorum her seferinde

“Belki bir parça tuhafım.”
George Joseph Smith

“Bir palyaço bile katil olabilir.”
John Wayne Gacy

“Disneyland’da görüşürüz.”
John Wayne Gacy

“Her insanın kendi zevkleri vardır. Benimki de cesetler.”
Henry Blot

“20 kişiyi öldürdüm. Kanı severim.”
Richard Ramirez

“Zamanımı gerçekten boşa harcadım.”
Jeffrey Dahmer

Son sözleri (cellâdına)
“Acele et. Sen etrafta ahmakça dolaşırken, ben bir düzine adamı asardım.”
Carl Panzram

“Yaşayan bedenindeki soluğu hissediyorsun. Onların gözlerine bakıyorsun. Bu pozisyondaki insan tanrıdır.”
Ted Bundy

Aldatılmış bir Sevgi içinde üperiyorum günden güne aşk kalmadı içimde ölüme yaklaşıyorum git gide..

üpertici sözlerin hayatımı bitirdi şimdi korkuyorum herkezden kaçıyorum herkezden senin sayende güvenemez oldum yalanda olsa yalanlara güvenmek istiyorum sensiz bir yalan hayatta!!!

Bu Aşkıda Sen öldürdün tebrikler Şiidetinle bitirdin bu aşkıda sevgiyide gödün kalbime bir katil gibi bıraktın izini kaybettirdin içimdeki yerinde şimdi üperiyorum senden korkuyorum geleceğimden.