+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Affettirici Aşk Sözleri

Affettirici Aşk Sözleri, Kalbini kırdığınız bir kişinin güzel sözler söyleyerek kalbini kazanabilirsiniz. Eğer güzel sözleri nerede bulacağınızı bilmiyorsanız sizler için derlediğimiz affettirici güzel sözleri okuyarak yardım alabilirsiniz. Kimse için ağlamadı bu gözler senin ...

 1. #1
  Senior Member Gökçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2012
  Mesajlar
  349

  Affettirici Aşk Sözleri  Kalbini kırdığınız bir kişinin güzel sözler söyleyerek kalbini kazanabilirsiniz. Eğer güzel sözleri nerede bulacağınızı bilmiyorsanız sizler için derlediğimiz affettirici güzel sözleri okuyarak yardım alabilirsiniz.

  Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…


  Yapılan hataları Olgunlukla Karşılayıp Ona göre Değer vermek gerekir Affetmeni Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı..


  Gitme Bırakma Ellerimi Af Diliyorum Ağlatma Şu yüreğimi Sözlerinle Vur Dayanırım Ama Giderek Vurma yaşayamam Sensiz Gitme Ne olur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.


  umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun nekadar Af Dilesemde duymamazlıktan geliyorsun.. Bitirmekmi iStiyorsun bendeki beni ve Seni?


  Af Dilerken Gözlerine Bakmak istiyorum özür dilerken Seni Nekadar Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Kelimelerimin içinde Ne olur Affet beni Sevgilim.


  Seni Okadar çok Seviyorumki Affedeceğini umuyorum çünki sende biliyorsun seni nekadar sevdiğimi Affetmek istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına.


  Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum.


  af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.


  özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bukadar sevdiğim için..


  Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende..


  Yaşananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ağ çekiyorum..


  Güzel hayatımı Kışa çevirme Sözlerinle Ne olur Affettim De Hadi gel De, Bırakıp Gitme Beni Soğuk Buz Tutmuş hayatımla Başbaşa Bırakma Beni Sensiz bırakma beni geleceksiz.


  Affettim dersen hayata dönerim yeniden Hadi gel Seni Aşkım için Bağışladım De bana Bende Şeytanı Çıkarayım tecrubesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..


  özürüm kabahatimden büyük olsada sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni herşeyimle..


  Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.


  Hazin Bir Son istemiyorum Bu Dünyada Ellerimi Açtım Huzurunda Af Diliyorum Gör Artık Senin için Ağlayan Gözlerimi Ne olur Sevdiğim..


  Sevgilim özür dilerim Senin Hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim


  Kırılan Kalbini Almak istiyorum Ellerime yeniden Başlamak istiyorum o öLümsüz Sevgimize Ne Olur Bir kelime Söyle Affettim Seni De Başlayalım Yıkılmayacak Aşkımıza.


  gemileri Yaktın Gittin Benide Gemilerle yakmaya Çalıştın Ama Sana Olan Sevgim herzaman Gerçekçiydi Ufak hatalar Yüzünden Bitirme Bu ilişkiyi Affet beni.


  Sanıyormusunki üzülmüyorum gülüyorum Bu Boş Odada, Senin için Ağlıyorum kendimi Affetmiyorum Bari Sen Affet beni Belki gülerim.


  Kalmadımı Sevgin bana Bittimi herşey Bir Anda? Seviyorum Seni Dinlemiyorsun beni Affet beni Desemde Duymamazlıktan geliyorsun beni…


  Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim


  Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti Tekrar özür dilerim


  Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti Çünkü sen benim için daima tektin, LÜTFEN AFFET!


  Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi Beni AFFET!


  Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar Senden beni affetmeni diliyorum Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim


  Şey Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum Çok zor biliyorum Söylemeliyim artık Şey Dinle bak Ben çok üzgünüm olanlara Yani özür dilerim


  OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM


  SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?


  Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?


  Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım Üzgünüm canım Telafi edeceğime söz veriyorum!


  Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki? onun için? Özür dilerim canım!


  SENDEN OZUR DILEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI SOYLESEM BANA BU SANSI TANIR MISIN?


  Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?


  Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet? Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum N?olur beni affettiğini söyle?


  Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?


  Yaptıklarım için Af Diliyorum Senden Birtanem Seviyorum Seni ne olur Affet Beni..


  Hayalleri Yıkılmış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle Buldum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme! Ne Olur Affet Bu Sana Aşık Olan garibanı..


  insafına Kaldı hayatım Sana Kaldı Umutların Af Diliyorum Senden Seni Diliyorum Rabbimden Hadi gel Ne olur üzme Beni.


  Sana derdimi anLatmak istedim, sen kendini dinLedin HakLıydın, çok anLamLıydın
  arKana biLe bakma, yüreğim saNa, gözLerin düşLerime emaNet
  ağLamaLar teseLLi etseyDi, denizLer hediYe ederDim sana beni affetmen için…
  soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT umuT yoK senDen başKa
  beNi affedeceğiNi biLsem biLe, ben kenDimi nasıL affederim biLmiyorum
  yüzüMe bir keRe daHa bakmaN içiN, sensiz yaşLanmaya razıyım
  aFFeT demek içiN geç, ayrıLmak için erKen Karmakarışık düşünceLerim


  Bir uçurumdan asagi düsüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim
  Ey dost aklimda, fikrimde ve zikrimdesin bana hayat veren iksirdesin! Gözden irak olsanda sen her zaman aklimdasin
  SeNi Yildizlara benzetiyorum onlarkadar etkileyici onlar kadar güzel ama aranizada bir tek fark var onlar milyonlarace sen birtanesin
  seni bir serçenin gözyasalri kadar seviyorum, bilirmisin sen o gözyaslari nekadar degerlidir serçe agladiginda ölürmüs bende ölümüne seviyorum seni iste…!
  ask gülü dikeniyle avuçlamaya benzer ellerin kan içinde kalsada dikenlerin hesabini gülden soramazsin…!
  Elini yagmurlu bir gunde pencereden disari uzat tuta bildigin yagmurlar kadar sen beni seviyosun tutamadgin yagmurlar kadar ben seni seviyorum…


  YeRi GeLMi$ aClYaDa GüLMü$SeM , SaNa oLaN SeVDaMDaNDlR BiLeSiN
  Bعn SعviLmعyعn ADAM tamammı bعn ©عZaLı tamamdır…


  TakLitLعrimdعn Sakınmayın Çünkü Bana uLaşamıcanıs İçin Ancaq OnLarLa Yعtinirsinizz!!!)


  her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye…


  şimdi daha iyi anlıyorum ki,nefes almak değilmiş,yaşamakateşlerde yanmak gibi bişey,seni severken sensiz olmak…


  herkesin üç kişiliği vardır;ortaya çıkardığı,sahip olduğu,sahip olduğunu sandığı…


  insanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler,gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar…


  aşk, seven için ızdırap,sevilen için gururdurkarşılıklı sevenler için saadet, sevipte sevilmeyenler içinse; ö l ü m d ü r …


  sen beni,benim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n …


  ne ses , ne nefes , ne de rüzgar bağışlar seni, dönüp sırtını giderken, söyle kim kaşılar seni !!!


  birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme…


  aşık olup acı çekeceğime, nezle olur burnumu çekerim daha iyi…


  gülü gülene,sevgiyi bilene, nefreti hakedene,kalbi taşıyabilene vermeli…


  seni seviyorum diyen dillere değil,senin için ağlayan gözlere inan


  bitmez dediğin sewda buraya kadarmışmeğer mewsim yaz değil yalancı baharmış


  BiR mUm IşIğI bİlE gÖrEmİyOrUm İlErİdE


  yok hükmünde olacaksın,yaşamamış sayılcaksınhele hele aşkla beraber,hiç anılmayacaksın!!!


  köle olur mu sandın benim güzel gururum!!!


  sığmıyor kabına taşıyor sankisakin olsa da bu yürek


  aFFeT demek içiN geç, ayrıLmak için erKen Karmakarışık düşünceLerim


  “ ßitti “ die uzuLme,“ ya$andi “ die Sevin


  aŞk DaMaRLaRıMDa GeZeN Bi eTKi BeN aŞıK oLMaM Ki BeNiMKi SaDeCe eTKiYe TePKi


  Ruh ’um kârânLîk’Lârâ , ßêdênîm sana âît


  Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм
  Ya BeNiM oL HeRŞeYiNLe,,,Ya Da uNuT HeRŞeYiMLe


  Gitmek Gerekir Bazen,Yüreği Dinlendirmek Ve Yalnızlığın Seni Olgunlaştırmasını Beklemek İçin! İşte Vakit Geldi Sevgili O Gün Bu Gündür!


  Eğer sensiz olacaksa yarın! Ben yokum şimdiden!
  кιмιℓєяι ναя∂ιя αşкιη єη уü¢єѕιηє ℓαуιктιя кιмιℓєяι∂є ναя∂ιя кι αşкιη єη уü¢єѕιηι νєяѕєη∂є αşşαℓιктιя


  Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun ArtıkSustumOysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı


  “gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм”


  Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları! özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!


  Seni sevdiğim kadar yaşasaydım,ölümsüz olurdum “Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın”


  Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte


  Fırlatmıştım kalbimi uzağa,en uzağaDenk gelirde rastlar diye bir yıldızaYanılıp susturdum,ağrımın çağrısını,çagrimin köhnemiş ağrısını


  Oysa kim bilir ki ,yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var


  Kanmadım aynalara sana kandığım kadariçimde bir boşluk sana yandığım kadar


  Bir çift yeşil göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor, kışlar kışsız kalıyor…

 2. #2
  Ziyaretçi
  Guest Ziyaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  aa  Sen beni aldattın,ben seni aldatmadım,dersinki aşktan anlamam oda doğru,ben sevmeyi öğrenmiştim senin gibilerinin kalp kırmasını değil!

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Ülkemizin başkentini küçük harflerle yazınız.

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

SEO by vBSEO 3.6.1