Kırgınlığınızı anlatmak için kırgınlıkla ilgili güzel sözler arıyorsanız sizler için en güzel ve başarılı kırgınlık sözlerini bu yazımızda bir araya getiriyorum....

HER GÖZYAŞIM, BİR ZERRENİ DAHA SİLDİ YÜREĞİMDEN;sen artık benim sevdiğim değil! kötü anılarımın başrol oyuncusu sıfatıyla , tavan arasındaki sandıkta yerini almak üzereyken, birden benim evin tavan arası olmadığı gelince aklıma; sokaktaki ÇÖP konteynırına bırakmam icap etti kusura bakmazsın artık...böylesi daha iyi oldu. Bide iyi tarafından bak olaya;EN AZINDAN HAK YERİNİ BULDU...!..

Bazıları gelir suratları bir karış.AŞIĞIM DER
Bazıları elllerine jilet vururlar.AŞIĞIM DER
Bazıları geceleri uyumazlar. AŞIĞIM DER
Bazıları havalarını atarlar . AŞIĞIM DER
Bazıları deliye dönerler .AŞIĞIM DER ...
...AMA SORSAN AŞK NEDİR DİYE. CEVAP BİLE VEREMEZLER

Sen hiç karşılıksız sevdinmi..her gece yatarken Allahım onu bana nasip et diye yalvardınmi..sen hiç öpmeden ellerini tutmadan gözlerinin içine bakmaya utandınmi..gelmeyecegini bile bile yolunu bekledinmi..o gülüp eğlenirken sen çaresizce oturup ağladınmi..o ellere eş olarak giderken sen kendini öldürmek istedinmi..Ben istedim sonuç ne biliyormusun dostum..Ben kaybettim ve birdaha öyle hiç kimseyi sevemedim..

SiL Kızım SiL aKLındaki O KaranLık Eseri En Kralından ÜsTündür Su GörDügün SERSERİ...