Küs olduğunuz birine gönderebileceğiniz, duygularınızı anlatmaya yardımcı en güzel küskünlük mesajları bu yazımızda sizlerle...

Küserek Ayrılan Ellerin Severek Birleşmesini Sevdim Sende…!!!

Dost Dediğin Küstügünde Bile Arkandan Dedikodu yapmaz Arkadaş Dediğin Küsmez!!!

Dostuna Sahip Çık Küsmesin Dostunu iyi Seç Küstügü Zaman Arkandan Yaygara Yapmasın…

Küserek AyrıIan insanIar asIında DargınIardır DargıIık Geçiçi OIabiIir Ama asLa Tamir edici OImaz.

Seven insna Küsmez Küsen insan Sevemez…

Sana KüskünIük Duyuyorum Çünki Benim HayaIIerimi incittin SevgiIim…

Sana Küskün OIsamda GüIüm Senin için öLürüm KüskünIüğüm Sana DeğiI Bizi böyLe yapan hayata!!!

Aşk Acısı Çeksem Bir Dert KüskünIük Acısı Çeksem Bir Dert Kime Nediyecegim herkez Dert!

SevgiIim Küskün OIduğumuzda biLe Seni Düşünüyorum Seni Çok Seviyorum Bebeğim benim…

nekadar uzakta OIursan OI Bu KüskünIükIeri Bitireceğim Nekadar Dargın oIursan OI Ben yine Seni Seveceğim AŞKIM

Küstüğün Zaman GözIerim DoIar Sevdigin Zaman Yüreğim HopIar Seviyorum Seni Gece GözIüm Duman YüzIüm…

Her Sevgi Seni AnIatır Bana Her Şarkı Seni DinIetir Bana AyrıIıkIar ÇekiImez OIur Dünyamda Küskün OIma Bana Ne OIur…

Herzaman heryerde Ne OIursa OIsun ister Küs ister Dargın Ben Seninim Bunu biL Artık insafsız SevgiIim…

Hayata Dair Bir Sen Varsın Ben Yaşadığım Tek Duamsın Küsme bana SevgiIim Sensiz Ben NeyIerim…

Herzaman Sevmek Aşkı Soğutur Bazen Küs KaImak Aşkı GüçIendirir Sevdiğim…

Ben Aşkı Sende BuIdum Ben Sevgiyi Sende Tattım Şimdi Bana GidişIerinIe Vurma Birtanem!!!

hayata Dair Bir AnIamım oLmaLı oda Küskün AyrıIarak GidişIerin DeğiI Bana Bakarak GüIüşIerin OImaIı…

Bana Küstüğün Zaman Okadar Kötü OIuyorumki Zaman Duruyor 4 Duvar üstüme GeIiyor