Göz altı kırışıklıklarına ne iyi gelir,
Göz altı kırışıklıklarına bitkisel çözüm,
Göz altı kırışıklıkları neden olur,
Göz çevresi kırışıklıklarına bitkisel çözüm,

Yaşlılıpın ilk belirtileri olarak karşımıza kırışıklıklar çıkıyor. Bitkisel yöntemlerden yardım alarak kırışıklıkları giderebilir, sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Göz altı kırışıklıklarının nasıl giderileceğine dair bitkisel tavsiyeleri bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Göz altı kırışıklıklarına ne iyi gelir?

Tüm kremlerde dikkat edeceğiniz konu Parabensiz olmasıdır nedeni paraben kanserojen bir maddedir.Lütfen bu nedenle paraben içeren hiç bir kremi kullanmayınız.
Kısaca Göz altı morluklarınız için Parabensiz Kayısı Çekirdeği Kremi kullanın hangi markayı aldığınız önemli değildir.

Paraben Hakkında Bilgi İçin Aşağıdaki Yazıyı okuyabilirsiniz.

Parben Hakkında (Yazı wikipediadan alınmıştır)

Paraben, ilaç ve kozmetik sektöründe kullanılan koruyucu bir kimyasal maddedir. Bu bileşikler ve tuzlar özellikle bakterisid ve fungusit özellikleri nedeniyle kullanılır. Şampuan, saç kremi, nemlendirici krem, tonik, deodran, parfüm, tıraş jeli, bronzlaşma kremi, makyaj malzemeleri, güneş koruyucusu ve diş macununda bulunur.[1]

Koruyucu madde olarak etkisi, düşük maliyeti ve doğal seçeneklerden greyfurt tohum özünün etkisizliği[2] parabenin uzun bir süredir yaygınca kullanılmasının nedenleridir. Meme kanserine yakalananların tümörlerinde doku başına 20 nanogram paraben tespit edilmiştir.Parabenler ayrıca östojeni taklit eden madde olarak bilinir. Parabenlerle kanser arasında nedensel ilişki kurulmamıştır.