Çamaşırları Nasıl Beyazlatırım?

Çok sevdiğiniz kıyafetlerde yada tül perdelerde griye yakın olan leke tonu canınızı sıkıyorsa doğru yöntemlerden yardım alarak kıyafetlerinizi beyazlatabilirsiniz. Fazla ücret ödemenize de gerek kalmayan yöntemler sayesinde fazla zahmet vermeden bembeyaz kıyafetlere sahip olabileceksiniz.

Çamaşırları Nasıl Beyazlatırım?

Kıyafetleri beyazlatmak için uygulayacağınız etkili yöntemlerden bir tanesi kıyafetin kaynama suyuna bir kaç damla limon sıkın. Bu yöntem beyazlatmada oldukça etkili sonuçlar doğuruyor.

Daha farklı yöntemlerden yardım almak isterseniz uygulayacağınız çeşitli yöntemler de vardır. Çamaşır makinesinde kıyafetleri sıkma esnasında makinenizi durdurun ve suyla birlikte kıyafetlerinizi bekletin. Daha sonra çamaşır makinesini tekrar çalıştırın ve sıkma işlemi tamamlandıktan sonra kıyafetlerinizi serin. Etkili sonucu sizlerde farkedeceksiniz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>