Aşırı Tüylenmeye Bitkisel Çözüm!

Aşırı tüylenme hem erkek hemde bayanların ortak sorunları arasında yer almaktadır. Ciltte kötü bir görünüme sebep olan aşırı tüylenme aynı zamanda bakımsız görünmenize de sebep olur. Aşırı tüylenme için kadınların en büyük yardımcısı ağda yapmaktadır.

Aşırı Tüylenmeye Bitkisel Çözüm! Ancak aşırı tüy olduğu için ağda hem zahmetli hemde daha acılı olmaktadır. Aşırı tüylenmeye karşı alacağınız önlemler, bu sorunun ortadan kalkmasında fayda sağlayacaktır. Aşırı tüylenme için uygulayacağınız çeşitli yöntemler vardır. Aşırı tüylenme için en çok tercih edilen yöntem tüy dökücü kremlerdir ancak bunun haricinde bitkisel yöntemlerden de yardım alabilir, aşırı tüylenmeye karşı savaş açabilirsiniz.

Aşırı tüylenme için yapabileceğiniz yöntemler arasında dediğimiz gibi tüy dökücü kremler, karınca yağı, bitkisel yöntemler, sık ağda yapımı gibi yöntemler vardır. Bunlardan en kalıcılarından bitkisel yöntemleri sizler için araştırdık.  Aşırı tüylenme için uygulayacağınız bitkisel kürü uygulayarak aşırı tüylenmeye veda edeceksiniz.

Aşırı tüylenme için daha önce tavsiye ettiğimiz karınca yağını kullanabilirsiniz. Karınca yağının nasıl kullandıldığıyla ilgili bilgi almak için burayı tıklayınız.

Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu ise aşırı tüylenme için aslanpençesi kürünü tavsiye ediyor. Aslanpençesi kürü nasıl uygulanıyor hep birlikte öğrenelim ;

Malzemeler

  • 1 Bardak Su
  • 1 Tatlı Kaşığı Aslanpençesi

Bir bardak suyu kaynattıktan sonra içerisine bir tatlı kaşığı aslanpençesi ilave edin. Bu uygulamayı akşam yemeği ve sabah kahvaltıdan önce düzenli olarak uygularsanız hormonlarınızı dengeler, aşırı tüylenmeyi önleyebilirsiniz.

 

 

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>